"Časomíra Freelap je jeden z nejlepších tréninkových nástrojů, které by měl sportovec použít pro posunutí jezdeckého umění do dalšího levelu. Vědět přesně, kde ztrácíte nejvíce času může být rozdíl mezi vítěstvím a prohrou."

Steve Smith - Team Cove Factory, MTB

"Byl jsem s tím naprosto spokojený. Hlavně mi přijde, že to je docela jednoduché na ovládaní a pokud jsem si potřeboval měřit přesné časy, tak jsem k tomu nikoho nepotřeboval a Freelap vše zvládl sám, což je hodně velká výhoda."

Kamil Tatarkovič - vítěz světového poháru ve fourcrossu

"Včerejší test proběhl skvěle! Výborně to vše šlapalo. Jeli jsme tedy bez mezičasu. Jenom na cílový a všechno šlo skvěle!"

David Myslivec - HB SKI TEAM

Další naše projekty

fotbalové branky

basketbalové koše

futbalové bránky

brankářské rukavice

odrazové tenisové stěny

atletické vybavení

 

KONTAKTY

Zastoupení firmy Freelap SA
Havlíčkova 100
273 05 Smečno
tel: 607 625 725
info@freelap.cz

Tréninková časomíra pro špičkové sportovce a ty, kteří se jimi chtějí stát.

Rozdejte svým svěřencům čipy s unikátním číslem, spusťte v mobilu nebo tabletu aplikaci MyFreelap a sledujte aktuální časy jednotlivých sportovců. Aplikace naměřené výsledky archivuje a je možné je mezi sebou sdílet. Ty jsou pak odkudkoliv přístupné na stránkách MyFreelap.com.

Nová čipová časomíra švýcarské firmy FREELAP je kompletně bezdrátová a nevyžaduje žádnou kalibraci a párování. Po zmáčknutí dvou tlačítek jste připraveni k tréninku.

Bližší informace naleznete v profilu produktu "Sada pro lyžování BLE" nebo "Sada pro sprint BLE II.".