Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       


"Časomíra Freelap je jeden z nejlepších tréninkových nástrojů, které by měl sportovec použít pro posunutí jezdeckého umění do dalšího levelu. Vědět přesně, kde ztrácíte nejvíce času může být rozdíl mezi vítěstvím a prohrou."

Steve Smith - Team Cove Factory, MTB

"Byl jsem s tím naprosto spokojený. Hlavně mi přijde, že to je docela jednoduché na ovládaní a pokud jsem si potřeboval měřit přesné časy, tak jsem k tomu nikoho nepotřeboval a Freelap vše zvládl sám, což je hodně velká výhoda."

Kamil Tatarkovič - vítěz světového poháru ve fourcrossu

"Včerejší test proběhl skvěle! Výborně to vše šlapalo. Jeli jsme tedy bez mezičasu. Jenom na cílový a všechno šlo skvěle!"

David Myslivec - HB SKI TEAM

Další naše projekty

fotbalové branky

basketbalové koše

futbalové bránky

brankářské rukavice

odrazové tenisové stěny

atletické vybavení

 


KE STAŽENÍ
Aplikace MyFreelap pro mobilní zařízení

Aplikace pro mobilní zařízení (mobil, tablet) MyFreelap je software, který umožňuje sportovci nebo trenérovi živě monitorovat a archivovat naměřené časy. Aplikace automaticky ukládá naměřené hodnoty i na sociální síť MyFreelap.com. Ke svým výsledkům tak tedy možné se dostat z kteréhokoliv počítače.

Pro využití této aplikace je nutné vlastnit transmittery s dodatkem v názvu PRO, Relay Coach a FxChip. Tyto výrobky jsou obsaženy například v sadě pro lyžování nebo v sadě pro atletiku.

Odkazy ke stažení aplikace do mobilního zařízení:
Google Play - verze pro Android 4.3 a vyšší
iTunes - verze pro iOS

- pro Windows Mobile není aplikace k dispozici
- aplikace je v Anglickém jazyce (ovládání je značně intuitivní a používá minimum anglických slovíček)