"Časomíra Freelap je jeden z nejlepších tréninkových nástrojů, které by měl sportovec použít pro posunutí jezdeckého umění do dalšího levelu. Vědět přesně, kde ztrácíte nejvíce času může být rozdíl mezi vítěstvím a prohrou."

Steve Smith - Team Cove Factory, MTB

"Byl jsem s tím naprosto spokojený. Hlavně mi přijde, že to je docela jednoduché na ovládaní a pokud jsem si potřeboval měřit přesné časy, tak jsem k tomu nikoho nepotřeboval a Freelap vše zvládl sám, což je hodně velká výhoda."

Kamil Tatarkovič - vítěz světového poháru ve fourcrossu

"Včerejší test proběhl skvěle! Výborně to vše šlapalo. Jeli jsme tedy bez mezičasu. Jenom na cílový a všechno šlo skvěle!"

David Myslivec - HB SKI TEAM

 

Další naše projekty

fotbalové branky

basketbalové koše

futbalové bránky

brankářské rukavice

odrazové tenisové stěny

atletické vybavení

 


KE STAŽENÍ
Freelap Manager 2007

Program Freelap Manager poskytuje sportovci podrobný přehled a archivaci  hodnot naměřených náramkovými stopkami Freelap . V programu je možné vést záznamy pro libovolný počet sportovců a různé druhy sportů. Program zobrazuje hodnoty v podobě tabulky nebo grafu. Freelap Manager doporučujeme především těm sportovcům, kteří trénují převážně na stejných tréninkových trasách a můžou tak své výsledky snadno porovnávat. Prostředí programu je pouze v anglickém jazyce.

Data se z náramkových stopek Freelap přenášejí do počítače pomocí infraportu, který je volitelným příslušenstvím (pozor, infraport není kompatibilní s Windows 10).

 

Freelap Manager 1.jpg Freelap Manager 2.jpg Freelap Manager 3.jpg

 

STÁHNOUT FREELAP MANAGER 2007 v1.34

Aplikace MyFreelap pro mobilní zařízení

Aplikace pro mobilní zařízení (mobil, tablet) MyFreelap je software, který umožňuje sportovci nebo trenérovi živě monitorovat a archivovat naměřené časy. Aplikace automaticky ukládá naměřené hodnoty i na sociální síť MyFreelap.com. Ke svým výsledkům tak tedy možné se dostat z kteréhokoliv počítače.

Pro využití této aplikace je nutné vlastnit transmittery s dodatkem v názvu PRO, Relay Coach a FxChip. Tyto výrobky jsou obsaženy například v sadě pro lyžování nebo v sadě pro atletiku.

Odkazy ke stažení aplikace do mobilního zařízení:
Google Play - verze pro Android 4.3 a vyšší
iTunes - verze pro iOS

- pro Windows Mobile není aplikace k dispozici
- aplikace je v Anglickém jazyce (ovládání je značně intuitivní a používá minimum anglických slovíček)