Z důvodu dovolené nebudeme od 29.1. do 4.3.2018 expedovat zboží. Objednávku lze v tomto termínu zaslat, ale potvrzena a vyřízena bude v 10. týdnu. Nadále poskytujeme technickou podporu. Děkujeme za pochopení.


"Časomíra Freelap je jeden z nejlepších tréninkových nástrojů, které by měl sportovec použít pro posunutí jezdeckého umění do dalšího levelu. Vědět přesně, kde ztrácíte nejvíce času může být rozdíl mezi vítěstvím a prohrou."

Steve Smith - Team Cove Factory, MTB

"Byl jsem s tím naprosto spokojený. Hlavně mi přijde, že to je docela jednoduché na ovládaní a pokud jsem si potřeboval měřit přesné časy, tak jsem k tomu nikoho nepotřeboval a Freelap vše zvládl sám, což je hodně velká výhoda."

Kamil Tatarkovič - vítěz světového poháru ve fourcrossu

"Včerejší test proběhl skvěle! Výborně to vše šlapalo. Jeli jsme tedy bez mezičasu. Jenom na cílový a všechno šlo skvěle!"

David Myslivec - HB SKI TEAM

 

Další naše projekty

fotbalové branky

basketbalové koše

futbalové bránky

brankářské rukavice

odrazové tenisové stěny

atletické vybaveníČasoměrná zařízení

Časoměrná zařízení Freelap přijímají signál z transmitterů Freelap, které jsou rozestavěné na trase. Zaznamenávají tak automaticky časy a mezičasy sportovce. Po výběru časoměrného zařízení je potřeba vybrat transmitter vhodný pro váš sport. Můžete tak učinit výběrem sportu z menu po levé straně.
Řadit podle 
Výrobce 

  Náramkové Stopky Freelap se stávají vaším
Náramkové stopky Freelap

Cena 3 980 Kč (153 EUR)

img


Mx Timer přijímá signál z transmitteru a
Mx Timer

Cena 6 875 Kč (264 EUR)

img


Horsetimer se používá pro automatické měření času
Horsetimer

Cena 6 875 Kč (264 EUR)

img


FxChip

Cena 2 970 Kč (114 EUR)

img