Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       


"Časomíra Freelap je jeden z nejlepších tréninkových nástrojů, které by měl sportovec použít pro posunutí jezdeckého umění do dalšího levelu. Vědět přesně, kde ztrácíte nejvíce času může být rozdíl mezi vítěstvím a prohrou."

Steve Smith - Team Cove Factory, MTB

"Byl jsem s tím naprosto spokojený. Hlavně mi přijde, že to je docela jednoduché na ovládaní a pokud jsem si potřeboval měřit přesné časy, tak jsem k tomu nikoho nepotřeboval a Freelap vše zvládl sám, což je hodně velká výhoda."

Kamil Tatarkovič - vítěz světového poháru ve fourcrossu

"Včerejší test proběhl skvěle! Výborně to vše šlapalo. Jeli jsme tedy bez mezičasu. Jenom na cílový a všechno šlo skvěle!"

David Myslivec - HB SKI TEAM

Další naše projekty

fotbalové branky

basketbalové koše

futbalové bránky

brankářské rukavice

odrazové tenisové stěny

atletické vybavení

 


Úvod » Časoměrná zařízení

Časoměrná zařízení

Časoměrná zařízení Freelap přijímají signál z transmitterů Freelap, které jsou rozestavěné na trase. Zaznamenávají tak automaticky časy a mezičasy sportovce. Po výběru časoměrného zařízení je potřeba vybrat transmitter vhodný pro váš sport. Můžete tak učinit výběrem sportu z menu po levé straně.
Řadit podle 
Výrobce 

Čip má sportovec klipsnou připevněnou k lyžařským
FxChip
3 200 Kč

Cena 2 720 Kč (113 EUR)

img


Čip s integrovanou Bluetooth technologií má
FxChip BLE

Cena 4 890 Kč (204 EUR)

img